Glowstone Minecraft Server
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το αυθεντικό forum για τον Glowstone Server.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ξεχωριστές εμπειρίες PvP

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
tsobastiv
Admin
tsobastiv


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2013
Τόπος : Greece

Ξεχωριστές εμπειρίες PvP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ξεχωριστές εμπειρίες PvP   Ξεχωριστές εμπειρίες PvP I_icon_minitimeΣαβ Σεπ 28, 2013 8:50 am

Είχατε ποτέ κάποιον αντίπαλο με τον οποίο να είστε ισάξιοι και να μονομαχούσατε για πολύ ώρα ώστε να νικήσετε ή να σας νικήσει? Ποια προτερίματα είχε ώστε να τον κρίνεται ως άξιο αντίπαλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://glowstone.world-servers.com
Koulis117




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2013

Ξεχωριστές εμπειρίες PvP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεχωριστές εμπειρίες PvP   Ξεχωριστές εμπειρίες PvP I_icon_minitimeΔευ Οκτ 14, 2013 5:56 pm

pistevo pos o kaliteros sto pvp stn server ine o pavlos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tsobastiv
Admin
tsobastiv


Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 26/09/2013
Τόπος : Greece

Ξεχωριστές εμπειρίες PvP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεχωριστές εμπειρίες PvP   Ξεχωριστές εμπειρίες PvP I_icon_minitimeΤρι Οκτ 15, 2013 1:27 pm

Koulis117 έγραψε:
pistevo pos o kaliteros sto pvp stn server ine o pavlos
Εξήγησε μας όμως γιατί πιστεύεις ότι είναι ο καλύτερος Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://glowstone.world-servers.com
thanos




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 27/11/2013

Ξεχωριστές εμπειρίες PvP Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ξεχωριστές εμπειρίες PvP   Ξεχωριστές εμπειρίες PvP I_icon_minitimeΚυρ Φεβ 16, 2014 8:52 pm

Κατά τη γνώμη μου ο καλύτερος στο PvP είμαι εγώ και ο Jimvlachos. Έχουμε και οι δύο σχεδόν όλα τα όπλα και την καλύτερη πανοπλία. Επίσης με το Hero Rank και το /portect είναι ακόμη πιο δύσκολο να νικηθούμε. Άλλωστε όταν υπήρχε ακόμα το /scoreboard βρισκόμασταν και οι δύο μέσα σε καλές θέσεις.
Σημαντικό ρόλο παίζει επίσης και η σωστή χρήση των όπλων και ικανοτήτων. Χωρίς να θέλω να φανώ σπουδαίος, ο ίδιος ο L1 με χαρακτήρισε πολύ δυνατό βασιζόμενος στην έξυπνη χρήση των όπλων μου.
Όσο για τον Παύλο/TehPavlakozZzZ είναι όντος πολύ έξυπνος PvPer αλλά έχει σταματήσει να ασχολείται και πούλησε τα όπλα του. Αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ξεχωριστές εμπειρίες PvP
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Glowstone Minecraft Server :: Glowstone Server :: Μάχες-PvP-
Μετάβαση σε: