Glowstone Minecraft Server
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Το αυθεντικό forum για τον Glowstone Server.
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 TP ALL - NO WARNING 100th time

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ZeroL1n




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2013
Ηλικία : 32
Τόπος : Thessaloniki

TP ALL - NO WARNING 100th time Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: TP ALL - NO WARNING 100th time   TP ALL - NO WARNING 100th time I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 28, 2013 8:12 pm

Λοιπον ωραιος ο server ωραια τα event ΑΛΛΑ ειναι δυνατον να κανεις tp all χωρις να λες κουβεντα ?
Συγνωμη κιολας για τον τροπο που μιλαω αλλα οποιος εχει κανει Iron Farm θα ξερει τι γινεται με τους villagers
αν τους αφησεις οταν τους μεταφερεις εχει γινει μπου%*&% το μισο faction αυτο εχει ξαναγινει και εχω χασει item
αλλα δεν ειπα τπτ γιατι ποιος θα με πιστευε κιολας. Μπορει να απαντησει καποιος admin και αν μπορει να κανει κατι δεν πεθαινουν κιολας. Ας απαντησει καποιος μια φορα σε αυτο το chat του σερβερ ακουμε την καθε μαλ#$!@# απο το καθε 10χρονο και εγω περιμενω 1 ωρα να παρω απαντηση. Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ZeroL1n




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2013
Ηλικία : 32
Τόπος : Thessaloniki

TP ALL - NO WARNING 100th time Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TP ALL - NO WARNING 100th time   TP ALL - NO WARNING 100th time I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 28, 2013 8:45 pm

Ενταξει τοσο γραψιμο πραγματικα απιστευτο ειναι μεσα ο LG_Art τον μιλαμε 2 ατομα απο τις 9 και εχει απαντησει σε ολους εκτος απο το Faction μου. Τον μιλαω πριβε και γενικο chat 1:30 ωρα τωρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LG_Art
Admin
LG_Art


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 27/09/2013
Τόπος : Las Vegas ,Nevada

TP ALL - NO WARNING 100th time Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TP ALL - NO WARNING 100th time   TP ALL - NO WARNING 100th time I_icon_minitimeΤρι Ιαν 14, 2014 6:30 am

Καλησπέρα ZeroL1n και ευχαριστώ για τα καλά σου λογία! Πάντα Σεβαστά Φυσικά!
Σαφώς δέχομαι της Φιλοφρόνησης σου και σε ευχαριστώ για την Λασπολογία
Θα ήθελα να σου επισημάνω μερικά πράγματα που ίσως σαν νέος παίχτης δεν
Τυχαίνει να γνωρίζεις!

1. Περί Κρόνος Εβεντ ολοι οι παίχτες του σερβερ έρχονται με /tpall
για τον λόγο οτι είναι το Main Event του Σερβερ!

2. Περί Ιρον Φαρμ. Πρέπει να δεχτείς οτι είναι κομματι του Minecraft και σαφώς
δεν είναι ιδιαίτερα προσιτό να αλλάξουμε την φυσική του !

3. Σαν Admin και εγω απασχολούμε 4 ώρες την Ήμερα για να Ασχοληθώ με προσωπικά προβλήματα των παιχτών που κατά βάση ποιος θα μου μιλήσει πρώτος δημιουργώ σε notepat σειρά πρωτερεωτιτας
και πιστεύω ότι εκτός που εχω και τα msg των άλλον παιχτών είναι κάπως χρονοβόρο!
Κάλο θα ήταν να έχεις υπομονή γιατί δύστυχος ο θεός δεν μου έδωσε 4 χεριά και το μυαλό του
καίσαρα για να κάνω πολλά πράγματα μαζί! Κατά Παρακωλουθιση επιδη το Εβεντ Ξεκίνησε στης 9:00
δεν μου μου εστελνες Μήνυμα 1 ώρα ηδι.. άλλα 12 λεπτά , Δεύτερον Όταν θεώρησες οτι σε γράφω
περάσαν 45 λεπτά και όχι 90 που δηλώνεις . Και Η Τελευταία Πινελιά είναι ότι ο Σερβερ εκινη την ώρα ειχε 65 online άτομα.

Ελπίζω Να σε Κάλυψα ! Πάντα Φιλικά - ''Συγγραφεύς'' LG_Art.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TehPavlakozZzZ




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2013
Ηλικία : 73
Τόπος : Kastoria,Ellada

TP ALL - NO WARNING 100th time Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TP ALL - NO WARNING 100th time   TP ALL - NO WARNING 100th time I_icon_minitimeΤρι Ιαν 14, 2014 8:59 pm

οκ αλλά και εσεις ρε Αρη Να το λες ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ZeroL1n




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 13/12/2013
Ηλικία : 32
Τόπος : Thessaloniki

TP ALL - NO WARNING 100th time Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TP ALL - NO WARNING 100th time   TP ALL - NO WARNING 100th time I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 16, 2014 10:12 am

Φιλε μου LG_Art

1. Περί Κρόνος Εβεντ μπορειτε να βαλετε broadcast η να γραψετε 1 προταση στο chat.
2. Περί Ιρον Φαρμ οι villagers κανονικα πεθαινουν τουλαχιστον στους 2 server που εχω παιξει οποτε σαφώς και αλλαζει η φυσική του.
3. Σαν Admin ηρθες tp πανω μου και πατισες /kill all που επιασε ολες τις farm του faction χωρις καν
να μιλισεις για το τι θα κανεις. Παλι καλα ηρθε ο tsobastiv την αλλη μερα και τα εκανε ολα. Αν βρισκεις καποιο λαθος μπορεις να δεις τα logs με τα λογια που ειπα οταν καταλαβα την εντολη που πατησες.
Για τα 90 λεπτα νομιζω οτι σε μιλουσαμε απο πριν και στις 9 σε μιλουσαμε 2 ατομα μαζι μπορει να κανω
λαθος οποτε συγνωμη και για το λαθος καθως και την υπερβολη.

Συμφωνω οτι σε ενα παιχνιδι σαν το minecraft που προσελκυει μικρες ηλικιες οι
Admin δεν περνανε καλα αλλα εισαι ο μονος απο stuff με τον οποιο εχω θεμα.
Οταν κανουμε λαθος ας το παραδεχομαστε αντι να προσπαθουμε να βγουμε απο πανω.
Δεν θελω τωρα να συνεχισουμε αυτο το θεμα καθως θα κουρασει το οτι απαντησες μετα απο 18 μερες
μιλαει απο μονο του.

Καλη χρονια να εχεις, καθως και καλο μηνα αν το δεις φεβρουαριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LG_Art
Admin
LG_Art


Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 27/09/2013
Τόπος : Las Vegas ,Nevada

TP ALL - NO WARNING 100th time Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TP ALL - NO WARNING 100th time   TP ALL - NO WARNING 100th time I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 16, 2014 2:19 pm

Φίλε μου Zerol1n!

1. Όταν βγαίνει ο Κρόνος. Βγάζει αυτόματα Μηνύματα Οτι ειναι Alive. Από εδώ και πέρα θα σε
Συνδέσω με τον σερβερ να το παίρνεις πριβε!
2. Περί Villagers , Έχουμε τους λογούς μας να Μην Αλαζει η φυσική τους!
3. Όταν Εκανα Κιλλ Αλλ εγηνε για να διορθώσω ενα άλλο bug που υπήρχε ήδη!
Εφόσον εκλισα την τρυπά σε ρώτησα τι θες να κάνω για να βοηθειών. Πράγμα που εσυ επισήμανες διαρκώς οτι δεν γίνετε! Την Πρωτη φωρα που Μου ειπες για τους villagers δεν ήμουν εγώ που σας τράβηξε. αν μιλάς πριν της 9 ! Θα ήταν μαλών για άλλο Εβεντ!

Εγω το Διασκεδάζω σαν admin δεν εχω θέματα!!!!
Με εμενα προφανος εχεις τα θεματα. Γιατι Τυχαίνει να ειμαι ο μόνος
Admin πολλές ωρες Online! και λίγο πολυ ολοι έχετε προβλήματα μαζι μου
Οταν σας λεω στηλτε Tickets γιατι δεν σας προλαβαίνω όλους μαζί !
Φυσικά η μια καινούργια μέθοδος ειναι στα σκαριά για καταγγελίες που
θα υλοποιηθεί όταν λύσουμε ολα τα προβλήματά σου !
Και τέλος συγνώμη που δεν προέβλεψα οτι ενα μήνυμα στης Διάφορες Συζητήσεις
Είναι απο δίκη σου καταγγελία που αφορά έμενα!!! θα τα περνώ όλα με την σειρά απο εδώ και πέρα!

Καλή Χρονιά και σε εσένα!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
TP ALL - NO WARNING 100th time
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Glowstone Minecraft Server :: Διάφορες Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: